توضیحات کامل :

پاورپوینت میکرواکشن چیست

 

پاورپوینت میکرواکشن چیست شامل 20 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

در این مطلب قصد داریم در مورد میکرواکشن صحبت کنیم و ضمن تعریف آن، به این بپردازیم که چرا ما میکرواکشن را باید در کارهای روزانه خود به کار بگیریم ؟ و چگونه می‌توانیم از آن در زندگی روزانه خود بهره ببریم ؟

میکرواکشن چیست ؟

میکرواکشن یا معادل انگلیسی آن Micro Action را اگر بخواهیم تحت الفظی ترجمه کنیم به معنای اقدام کوچک می‌باشد. اما منظور از میکرواکشن، در واقع یک عمل ساده و کوچک است که به طور مکرر و پیوسته انجام شود.

ما می‌توانیم با قدم‌های کوچک به هدف‌های بزرگ برسیم. بگذارید با یک مثال منظورم را بیان کنم. یادگرفتن ۱۰۰ لغت انگلیسی در یک روز شاید غیرممکن یا خیلی سخت و زمان‌بر باشد. اما یادگرفتن روزی ۲ لغت کار سخت و زمان‌بری نیست. اما با این اقدام کوچک در ۵۰ روز آینده شما صد لغت انگلیسی جدید را یادخواهی‌گرفت؛ که اگر هیچ اقدامی نمی‌کردید، با این طرز تفکر که آموختن صد لغت در یک روز سخت است و زمان زیادی می‌خواهد، بعد از گذشت ۵۰ روز شما هنوز در خانه‌ی اول بودید. اما با این کار ساده و تصمیم کوچک الان شما ۱۰۰ لغت جدید را یادگرفتید که انجام آن در یک روز خیلی سخت بود.

 

اهداف هرچه کوچکتر و ساده‌تر باشند زمان کوتاه‌تری را از ما می‌گیرند. و برای ما آسان‌تر می‌شوند. اما در درازمدت به نتایج بزرگ منجر می‌شوند. اگر بخواهیم برای رسیدن به یک هدف به یکباره هرروز زمان زیادی را صرف کنیم؛ معمولاً بعد از گذشت چند روز خسته می‌شویم و آن را رها می‌کنیم اما اگر همان هدف را به اهداف کوچکتری تقسیم کنیم؛ احتمال اینکه به آن هدف برسیم بسیار بیشتر است.

ذهن انسان به تغییرات بزرگ واکنش نشان می‌دهد، با آنها مقابله می‌کند و انرژی زیادی را از ما می‌گیرد. به همین علت است که با انجام تغییرات بزرگ در زندگی خود، بعد از چند روز از انجام آنها دلسرد شده و خسته می‌شویم. اهداف و اقدامات کوچک و ساده اما به طور پیوسته مغز ما را آرام آرام برای پذیرش تغییرات آماده می‌کند.

در ادامه برای شما چند مثال از میکرواکشن در زندگی روزانه می‌زنیم؛ تا برای شما بیشتر مشخص شود که چرا ما این مبحث را در چاره دان مطرح کردیم. چراکه شاید از نظر شما این مبحث تخصصی به نظر بیاید. اما با مثال‌هایی که در ادامه خواهیم گفت، متوجه خواهیدشد که برای امورخانه و انجام اهداف شخصی خود آشنایی با میکرواکشن و کاربرد آن برای بهبود عملکرد شما بسیار مؤثر است.

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

میکرواکشن چیست

چرا میکرواکشن

کاربرد میکرواکشن در زندگی روزانه

تجربه من در میکرواکشن

 

عنوان : میکرواکشن چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 20

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

میکرواکشن چیست