توضیحات کامل :

پاورپوینت آموزش فشرده سازی تصویر

 

پاورپوینت آموزش فشرده سازی تصویر دارای 45 اسلاید می باشد که بخشی از متن و فهرست آن را در ادامه برای مشاهده قرار داده ایم و در صورت نیاز به داشتن کل این پاورپوینت می توانید آن را دریافت نموده و از آن استفاده نمایید.

فشرده‌سازی (Compression)، پردازشی است که با حذف اطلاعات اضافی، داده‌ها را به علایم دیجیتالی کاهش می‌دهد.
فشرده‌سازی (Compression)، پردازشی است که با حذف اطلاعات اضافی، داده‌ها را به علایم دیجیتالی کاهش می‌دهد. این پردازش بسته به پهنای باند مورد نیاز برای انتقال داده‌ها و میزان فضای ذخیره‌سازی، آن را کاهش می‌دهد. اطلاعات دیجیتالی را می‌توان در هر نوعی که باشد، فشرده کرد. کاهش پهنای باند مورد نیاز امکان انتقال داده‌های بیشتری را در یک زمان واحد می‌دهد. فشرده‌سازی را می‌توان به دو گروه تقسیم کرد. 

فشرده‌سازی (Compression)، پردازشی است که با حذف اطلاعات اضافی، داده‌ها را به علایم دیجیتالی کاهش می‌دهد.فشرده‌سازی (Compression)، پردازشی است که با حذف اطلاعات اضافی، داده‌ها را به علایم دیجیتالی کاهش می‌دهد. این پردازش بسته به پهنای باند مورد نیاز برای انتقال داده‌ها و میزان فضای ذخیره‌سازی، آن را کاهش می‌دهد. اطلاعات دیجیتالی را می‌توان در هر نوعی که باشد، فشرده کرد. کاهش پهنای باند مورد نیاز امکان انتقال داده‌های بیشتری را در یک زمان واحد می‌دهد. فشرده‌سازی را می‌توان به دو گروه تقسیم کرد. 

 

 

فهرست:

فشرده‌سازی فایل‌های تصویری

فشرده‌سازی بدون زیان

فشرده‌سازی با زیان

فشرده‌سازی JPEG

فشرده‌سازی JPEG های متحرک

فشرده‌سازی MPEG

انواع MPEG

پردازش MPEG

فریم‌های I

نرخ‌های مختلف Bit

نرخ‌های بیتی ثابت

پروفایل‌ها و درجه‌بندی

پروفایل اصلی در سطح اصلی

کدگذاری و فشرده‌سازی ویدیوئی

شیوه فشرده سازی فایل ها

یافتن افزونگی در فایل

فشرده سازی اطلاعات

 

عنوان: آموزش فشرده سازی تصویر

فرمت: پاورپوینت

صفحات: 45 اسلاید