روش های کسب درآمد از فایل ناب
تاریخ خبر: چهارشنبه 1 مهر 1394 640 بازدید
توضیح کوتاه:
در سیستم همکاری در فروش فایل ناب به پنج روش می توانید کسب درآمد کنید: 1- بازاریابی 2- زیر مجموعه گیری 3- فروش فایل 4- ترجمه مقالات و کتب 5- مشاوره و انجام پروژه و پایان نامه

روش های کسب درآمد از فایل ناب

در سیستم همکاری در فروش فایل ناب به پنج روش می توانید درآمد کسب کنید. ابتدا این روش ها را معرفی می کنیم و در ادامه در مورد هر روش توضیحاتی را ارئه خواهیم کرد. توجه داشته باشید که در تمام مراحل کسب درآمد در کنار شما خواهیم بود و تمام تلاشمان را برای پیشرفت شما خواهیم داشت و آموزش های مربوط به کسب و کار اینترنتی را از منابع معتبر جمع آوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. کافیست طبق آموزش ها عمل کرده و برای رسیدن به درآمد مطلوب شکیبایی لازم را داشته باشید. در ادامه با فایل ناب همراه باشید.

1- فروش فایل

2- بازاریابی

3- زیر مجموعه گیری

4- ترجمه مقالات و کتب

5- مشاوره و انجام پروژه و پایان نامه


1- فروش فایل:

یکی از بهترین روش های کسب درآمد در سایت فایل ناب ، فروش فایل های خود شماست. اگر صاحب اثر یا فایلی هستید می توانید آن فایل را در فایل ناب ثبت کنید و از فروش آن به درآمد مناسبی برسید. همچنین با قرار دادن فایل های خود در سایت فایل ناب، صدها بازاریاب برای فروش فایل های شما بازاریابی خواهند کرد که در مدت کوتاهی به درآمد سرشاری دست خواهید یافت.

پایان نامه  ، پروژه ، مقاله ، گزارش کار، طرح های توجیهی و امثال آن باید به گونه ای باشند که توسط خریدار قابل ویرایش باشد در غیر این صورت امکان فروش آن را در فایل ناب نخواهید داشت.

فایل هایی مانند نمونه سوالات ، کتاب ها و ... که نیاز به ویرایش ندارند را می توانید با فرمت های غیر قابل ویرایش هم ثبت کنید.

امکان فروش برنامه های قابل اجرا در کامپیوتر و موبایل و … در این سایت وجود دارد.

طرح های گرافیکی، طرح های لایه باز فتوشاپی و انواع فایل های گرافیکی قابل ویرایش می تواند در سایت قرار گیرد.

فروش سورس کد برنامه های اجرایی و اسکریپت های طراحی وب سایت و … مجاز است.

به طور خلاصه قرار دادن هرگونه فایل قابل دانلود در این سایت امکان پذیر می باشد.

 

2- بازاریابی

پس از ثبت نام می توانید برای خودتان یک فروشگاه با نام دلخواهتان ایجاد کنید و از فروش فایل هایی که از طریق فروشگاه شما انجام می شود پورسانت حاصل از فروش را دریافت کنید. چنانچه شما دارای سایت یا وبلاگ هستید می توانید پس از عضویت ، لینک های بازاریابی ارائه شده که صرفا برای شما می باشد را در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید و یک فروشگاه کامل از کل محصولات فروشندگان بصورت رایگان داشته باشید و لینک فروشگاه خود را در فروم ها ، وبلاگ ها و سایت های درج آگهی رایگان تبلیغ کنید و درآمد مناسبی را از طریق پورسانت فروش محصولات به دست آورید.

پس از فروش هر محصول از فروشگاه شما ، درآمد شما در پنل کاربری تان بصورت آنلاین و اتوماتیک ثبت می شود و می توانید در پنل کاربری خود درآمدتان را مشاهده کنید و بعد از رسیدن به حد نصاب واریزی ، درآمدهای شما به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

برای اینکه فروشگاه متفاوتی از نظر گوگل داشته باشید می توانید اخبار و نوشته های علمی , دانشگاهی , فناوری را در وبلاگ فروشگاهی خود ارسال کنید.

 

3- زیرمجموعه گیری

پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری خود می توانید از قسمت "کد تبلیغات" روی گزینه "لیست زیرمجموعه ها" کلیک کنید و کد زیر مجموعه گیری اختصاصی خود را دریافت کرده و آن را در انجمن ها ، شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها ، سایت های آگهی و ... منتشر کنید و برای خود زیر مجموعه جذب کنید.

با دعوت از دوستان و افراد دیگر می توانید آنها را به عنوان زیرمجموعه خود اضافه کنید و به ازای هر فروشی که توسط زیرمجموعه شما انجام شود 100 تومان از طرف سایت کسب می کنید. در صورتی که توانایی این را داشته باشید حداقل 50 زیر مجموعه فعال جذب کنید و این 50 نفر بتوانند 5 فروش در روز داشته باشند { 25000=100*5*50 } 25,000 تومان درآمد روزانه خواهید داشت.

 

4- ترجمه مقالات و کتب

بخش ترجمه اختصاص به عزیزانی دارد که مهارت لازم برای ترجمه مقالات و کتب سفارشی را دارا می باشند. 80% از درآمد هر ترجمه برای مترجم اختصاص داشته و 20% آن برای سایت می باشد. برای عضویت بعنوان مترجم از بخش ثبت نام مترجم در فایل ناب ثبت نام کنید. در بخش توضیحات مهارت خود را در رشته تخصصی خود بنویسید؛ فقط رشته ای را ذکر کنید که در آن تخصص دارید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

5- بخش مشاوره پایان نامه و انجام پروژه

می توانید در بخش مترجمین سایت عضو شوید و دسته فعالیت انجام پروژه را انتخاب نموده و در بخش توضیحات توانایی خود را در رشته خودتان برای مشاوره و نگارش پایان نامه و یا انجام پروژه ثبت کنید. برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

با آرزوی موفقیت برای شما

 

 

پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل ناب

بالا