فایل ناب ( کسب درآمد از فروش فایل )

کسب درآمد از طریق بازارایابی و فروش فایل دانلودی

نکات خرید را مطالعه کرده و در پایین همین صفحه پیش فاکتور خرید را تکمیل کنید تا به صفحه پرداخت بانکی هدایت شوید .
پیش فاکتور سفارش شما
عنوان فایل پاورپوینت اختلالات شخصيت
قیمت 20000 تومان
نام
نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
کد امنیتی تصویر امنیتی
درگاه پرداخت ملت : زرین پال :
در حال حاظر درگاه ملت با مشکل مواجه است. لطفا درگاه زرین پال را انتخاب کنید.
نکات مهم و اجباری در خرید و دانلود

آموزش خرید از فایل ناب     نکات مهم قبل از خرید     آموزش دانلود مجدد فایل خریداری شده     گزارش مشکل برای خرید از فایل ناب

 

مراحل خرید:

1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر). در صورتی که به منابع فایل نیاز دارید ، دقت کنید که حتما در قسمت توضیحات عنوان شده باشد که منابع دارد.

 

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید

3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید. (ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل:  FileNab.com@gmail.com)

3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید

4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید. (در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)

 

چند نکته مهم:

* در صورتی که موفق به دانلود فایل نشده اید به انتهای (پایین) همین صفحه مراجعه کنید و از قسمت "دانلود خریدهای قبلی" برای ارسال مجدد فایل به ایمیلتان استفاده کنید.

در حالت اول می توانید شماره پیگیری خرید خود را در کادر مربوطه وارد کنید و روی دکمه "ارسال به ایمیل" کلیک کنید تا فایل مربوطه مجددا به ایمیل شما ارسال شود.

در حالت دوم می توانید ایمیلی که در زمان خرید ثبت کرده اید را ثبت کنید و و روی دکمه "ارسال به ایمیل" کلیک کنید تا تمام فایل هایی که تا کنون از این سایت خریده اید مجددا به ایمیل شما ارسال شود.

 

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.