جشنواره پاییز طلایی رنگ با فایل ناب
تاریخ ثبت: شنبه 28 فروردین 1395 3872 بازدید

جشنواره فروش فایل در فایل ناب

 

جشنواره پاییز طلایی رنگ با فایل ناب
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید


در پاییز 95 با ششمین دوره از مسابقات فایل ناب در کنار کاربران عزیز هستیم. در این دوره هم مثل دوره تابستان ، کاربرانی که بطور متوسط فقط یک بازاریابی در روز داشته باشند هم جایزه ویژه دریافت خواهند کرد ؛ همچنین کاربرانی بطور متوسط 2 محصول در روز ثبت کرده باشند هم از جوایز ویژه فایل ناب برخوردار خواهند شد.
هدف ما در این دوره افزایش کیفیت فعالیت کاربران خواهد بود و تلاش ما این است که تمام کاربرانی که در این مسابقه شرکت می کنند و فعالیت مفیدی دارند از جوایز سایت بهره مند شوند.
تمامی کاربران (فروشنده و بازایاب) می توانند با ثبت محصول و یا فروش محصولات موجود ، امتیاز خود را بالا برده و علاوه بر اینکه درآمد خود را افزایش خواهند داد ، می توانند شانس برنده شدن خود را نیز افزایش داده و از جوایزی که برای نفرات برتر در نظر گرفته شده استفاده نمایند.
در این دوره برای نفرات اول تا پانزدهم جوایز نقدی در نظر گرفته شده است و همچنین تمام کاربران می توانند با کمی تلاش ، از جوایز نفیس تری نیز برخوردار شوند. توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برنده در بخش جوایز ویژه نیست.ثبت نام در مسابقه و دریافت جایزه

 

جوایز:
1- نفر اول: 100,000 تومان
2- نفر دوم: 80,000 تومان
3- نفر سوم: 60,000 تومان
4- نفر چهارم: 40,000 تومان
5- نفر پنجم: 20,000 تومان
6-15- نفرات ششم تا پانزدهم: هر نفر 10,000 تومان

جوایز ویژه برای بازاریابهای برتر:
بیشتر از 100 بازاریابی: 10,000 تومان
بیشتر از 250 بازاریابی: 50,000 تومان
بیشتر از 500 بازاریابی: 100,000 تومان
بیشتر از 1000 بازاریابی: 200,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیشتر از 200 فایل: 10,000 تومان
آپلود بیشتر از 800 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیشتر از 1500 فایل: 100,000 تومان
آپلود بیشتر از 3000 فایل: 200,000 تومان

 

نحوه امتیازگیری:
بازاریابی: 2 امتیاز
آپلود فایل: 1 امتیاز


زمان مسابقه:
مسابقه از 1 مهر 95 شروع شده و تا پایان روز 30 آذر 95 ادامه خواهد داشت. جوایز نفرات برتر حداکثر تا 3 روز بعد از اتمام مسابقه به آنها اهداء خواهد شد.

 

ثبت نام در مسابقه و دریافت جایزه

 

نکات مهم:

* در صورتی که تعداد فروش هر کاربر در این دوره کمتر از 15% کل فایل های وی باشد جایزه ای برای او واریز نخواهد شد. به عنوان مثال کاربری که 100 فایل تایید شده در سایت فایل ناب داشته باشد ، در دوره پاییزه باید حداقل 15 فروش برای محصولات او ثبت شود. (این تصمیم برای جلوگیری از ارسال فایل های بی ارزش و بدون مشتری لحاظ شده است)

* نفرات اول تا پانزدهم برای کسب جایزه باید حداقل 100 امتیاز کسب کرده باشند.
* برای جوایز ویژه محدودیتی در تعداد نفرات برنده نیست و تمام فروشندگان و بازاریاب های سایت فایل ناب با رسیدن به اعداد ذکر شده ، جوایز نقدی را دریافت خواهند کرد.
* جوایز ویژه فروشندگی و بازاریابی علاوه بر جایزه عادی هست که برای نفرات اول تا پانزدهم در نظر گرفته شده و در صورتی که شما به حد نصاب جوایز ویژه برسید و جزو 15 نفر برتر هم باشید ، هر دو جایزه را دریافت خواهید کرد.
* در این دوره سعی خواهد شد که فایل های با کیفیت و باارزش تایید شوند تا باعث افزایش فروش و کسب درآمد فروشنده و بازاریاب ها گردد (فایل هایی با قیمت کمتر از 3000 تومان در صورت تایید ، شامل امتیاز نخواهند بود).
* فایل هایی که نسبت به سایت های دیگر قیمت بالاتری داشته باشند ، شامل امتیاز نخواهند شد.
* امتیازات بصورت اتوماتیک توسط سیستم سایت محاسبه شده و در هر زمان از مسابقه می توانید رتبه خود را از قسمت "لیست مسابقه ها" در پنل کاربری خود مشاهده کنید.
* ارسال فایل هایی که بصورت رایگان در سایت های دیگر قرار گرفته مجاز نبوده و شامل 10 امتیاز منفی برای کاربر ارسال کننده می شود.

برای ثبت نام در فایل ناب کلیک کنید.

برای دانلود آموزش فعالیت در فایل ناب اینجا کلیک کنید.

* حتما قبل از شروع به فعالیت ، قوانین فایل ناب را از این لینک مطالعه کنید.

 


ارائه آموزش های لازم برای افزایش درآمد کاربران:

در صورتی که در زمینه کسب درآمد از اینترنت تخصصی ندارید اصلا جای نگرانی نیست ، چون ما همواره آموزشهایی رو برای کاربران فایل ناب ارائه می کنیم تا بتونید با به کارگیری این آموزشها درآمد خودتون رو افزایش بدید. ما تجربه چند ساله خودمون رو در اختیار کاربران فایل ناب قرار خواهیم داد تا همه با هم بتونیم توی این مسیر موفق باشیم. قطعا موفقیت کاربران فایل ناب باعث موفقیت ما نیز خواهد شد. در هر زمان که نیاز به راهنمایی داشتید هم می تونید از طریق تیکت درخواست خودتون رو ارسال کنید تا راهنمایی های لازم برای شما ارائه بشه.


برای اطلاع از نفرات برتر دوره های قبل و جوایز آنها روی لینک های زیر کلیک کنید:

پایان مسابقه دوره پنجم و اعطای جوایز برندگان

پایان مسابقه دوره چهارم و اعطای جوایز برندگان

پایان سومین دوره مسابقات فایل ناب و شروع دوره چهارم

پایان مسابقه دوره دوم و اعطای جوایز برندگان

پایان مسابقه دوره اول و اعلام برندگان

پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل ناب

بالا