راهنمای خرید از فایل ناب
تاریخ ثبت: چهارشنبه 1 مهر 1394 17289 بازدید

راهنمای خرید:

1- پس از مطالعه توضیحات ، فایل مورد نظر خود را انتخاب نمایید و روی دکمه "دانلود" کلیک کنید

2- در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید. (ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: FileNab.com@gmail.com)

3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید.

4- پس از پرداخت موفق ، لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید. (در صورتی که ایمیل به صندوق ورودی شما نرسیده باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید).

علاوه بر این می توانید با ورود به پنل خریدار ، سوابق خرید خود را مشاهده کرده و فایل هایی که خریداری کرده اید را دانلود نمایید. توجه داشته باشید که پس از خرید موفق ، یک رمز برای ایمیل شما ارسال می شود و شما می توانید با استفاده از ایمیل خود و رمزی که برایتان ارسال شده به پنل خریدار وارد شده و از قسمت "سفارشات پرداخت شده" لیست فایلهای خریداری شده خودتان را مشاهده نموده و مجددا دانلود نمایید. (برای هر فایل حداکثر 20 بار مجاز به دانلود خواهید بود)

 

چند نکته:

* در زمان خرید آنلاین نرم افزارهای عبور از فیلترینگ را خاموش نمایید، در غیر اینصورت پرداخت شما از طرف بانک ناموفق ثبت خواهد شد و امکان دانلود فایل را نخواهید داشت.

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

* در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید چون خرید شما موفق نخواهد بود.

* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* بعد از پرداخت شماره تراکنش را تا زمان دانلود فایل ذخیره کنید.

* لطفا سایت فایل ناب را به دوستان خود معرفی کنید.

 

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

فایل نابFileNab.com

 

پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل ناب

بالا