فایل ناب ( کسب درآمد از فروش فایل )

کسب درآمد از طریق بازارایابی و فروش فایل دانلودی

حدس بزنید و شارژ جایزه بگیرید

شارژ ایرانسل رایگان , شارژ همراه اول رایگان , شارژ رایتل رایگان

حدس بزنید و شارژ جایزه بگیرید

در مسابقات وبلاگ فایل ناب به راحتی می توانید با پاسخ دادن به سوالاتی که مطرح شده پاسخ دهید و شانس خود را برای دریافت جایزه (شارژ همراه اول , شارژ ایرانسل ، شارژ رایتل) افزایش دهید.

برای شرکت در مسابقه اینجا کلیک کنید.

مسابقات وبلاگ فایل ناب به این صورت است که سوالی به صورت نظرسنجی و یا حدسی مطرح می شود و شرکت کنندگان باید به این سوال پاسخ صحیح دهند تا شانس برنده شدن خود را در قرعه کشی افزایش دهند. هر سوال دارای یک راهنما می باشد و برای پاسخ به آن کافیست روی لینک راهنما کلیک کنید و پاسخ سوال را در لینک موردنظر پیدا کنید. سوالات بطور روزانه در سایت منتظر می شوند و کاربران فقط ۲۴ ساعت برای پاسخ دادن به هر سوال زمان خواهند داشت و پاسخ های بعد از آن شامل امتیاز نخواهد شد. هر هفته به ۱۰ نفر از افرادی که به سوالات پاسخ درست داده باشند به قید قرعه شارژ ۲۰۰۰ تومانی پرداخت خواهد شد و در صورت استقبال از این مسابقه جوایز آن نیز بیشتر خواهد شد. برای ذخیره کردن این صفحه دکمه های Ctrl+D را بفشارید.

در صورتی که در کانال تلگرام فایل ناب عضو باشید ، بلافاصله بعد از انتشار سوال جدید از آن مطلع خواهید شد. برای عضویت در کانال تلگرام فایل ناب کلیک کنید.

 

شرایط شرکت در مسابقات وبلاگ فایل ناب:

1- کاربران برای ثبت نظر باید عضو وبلاگ فایل ناب باشند. برای عضویت کلیک کنید.

2- زمان هر مسابقه از ساعت ۱۲ شب شروع و تا ساعت ۱۲ شب بعد (۲۴ ساعت) ادامه دارد و فقط افرادی که در این زمان پاسخ مسابقه را ثبت کرده باشند ، شانس برنده شدن دارند.

3- با توجه به اینکه در طول هفته هر روز یک سوال مطرح می شود ، هر نفر می تواند در تمام این هفت مسابقه شرکت کرده و در واقع ۷ شانس برای برنده شدن داشته باشد.

4- هر هفته ۱۰ جایزه کارت شارژ ۲۰۰۰ تومانی به ده نفر اهدا خواهد شد و هر نفر می تواند ۷ شانس برای برنده شدن داشته باشد. (به تعداد مسابقاتی که در طول هفته به آن پاسخ صحیح داده باشد شانس برنده شدن دارد.)

* در صورت استقبال از مسابقه امکان افزایش جوایز به بیش از ۲۰,۰۰۰ تومان وجود دارد.

5- محدودیتی برای دریافت جایزه وجود ندارد و کاربری که جایزه گرفته می تواند در مسابقات بعدی نیز شرکت کرده و جایزه بگیرد.

برای مشاهده شرایط شرکت در مسابقات وبلاگ فایل ناب اینجا کلیک کنید

 

برندگان دوره اول مسابقه وبلاگ فایل ناب


در صورتی که شما هم تمایل دارید که مسابقه ای در وبلاگ فایل ناب برای خود داشته باشید اینجا کلیک کنید.

 

 

سومین مسابقه سیستم حرفه ای همکاری در فروش فایل ناب
   

مسابقه فایل ناب با جوایز ویژه

دانلود خریدهای قبلی