فایل ناب ( کسب درآمد از فروش فایل )

کسب درآمد از طریق بازارایابی و فروش فایل دانلودی

سوالات متداول در مورد سایت فایل ناب

پاسخ بعضی از سوالات متداول در مورد سایت فایل ناب:
 


1- آیا برای بازاریابی و فروشندگی بصورت جدا ثبت نام كرد؟
پاسخ: خیر. با یک بار ثبت نام در فایل ناب ، می توانید هم به عنوان فروشنده و هم به عنوان بازاریاب فعالیت کنید. برای ثبت نام در فایل ناب اینجا را کلیک کنید.

 


2- آیا برای فعال کردن حسابم باید مبلغی را به سایت فایل ناب بپردازم؟
پاسخ: خیر. عضویت و فعال کردن حساب در فایل ناب کاملا رایگان است.

 


3- آیا برای ثبت محصول باید هزینه پرداخت کنیم؟
پاسخ: خیر. در فایل ناب می توانید بدون هیچ هزینه ای ، بی نهایت محصول ثبت کنید.

 


4- شما گفتید ثبت نام فروشنده و ثبت محصول در فایل ناب رایگانه ، پس درآمد فایل ناب از کجاست؟
پاسخ: تا زمانی که کاربران فایل ناب موفق به کسب درآمد در این سایت نشده باشند ، هزینه ای از آنها دریافت نمی شود. زمانی که محصولات شما به فروش برسد ، درصدی از سودی آن برای سایت فایل ناب در نظر گرفته می شود. این روند تضمین کننده سود شما خواهد بود.

 


5- چند درصد از فروش محصولات ما برای سایت فایل ناب خواهد بود؟
پاسخ: با توجه به سطح کاربری فروشنده ، مبلغی بین 5 تا 20 درصد از فروش هر محصول بعنوان سود فایل ناب در نظر گرفته می شود که این صود بصورت اتوماتیک محاسبه می شود. برای مشاهده سطوح کاربری در فایل ناب اینجا کلیک کنید.

 


6- میخواستم بدانم درآمد کسب شده چقدر باید برسد تا به حسابمان واریز شود؟
پاسخ: حداقل مبلغ قابل برداشت 8000 تومان می باشد که پس از رسیدن موجودی شما به این مبلغ ، می توانید درخواست واریز را ثبت کنید. مبلغ درخواست شده در کمترین زمان از طریق پایا به حساب شما واریز خواهد شد.

 


7- میخواستم بدانم چطور میتوانم در آمدم را زیاد کنم؟ از چه راههایی؟
پاسخ: آموزش های افزایش فروش و کسب درآمد در بخش اخبار برای کاربران سایت قرار داده می شود که می توانید با استفاده از این روش ها ، میزان درآمد خود را افزایش دهید. برای مشاهده آموزش روش های کسب درآمد کلیک کنید.

 


8- لطفا توضيح دهيد چطور می توانم دیگران را به سایت فایل ناب دعوت کنم که آنها بعنوان زیر مجموعه من باشند و از درآمد آنها سود داشته باشم؟
پاسخ: شما می توانید از "کد تبلیغات / لیست زیرمجموعه ها" لینک زیرمجوعه گیری اختصاصی خود را برداشته و در اختیار دیگران قرار دهید. هر کاربری که با لینک اختصاصی شما وارد سایت فایل ناب شده و ثبت نام کند ، زیرمجموعه شما خواهد بود. همچنین می توانید کد بنرهایی که در این قسمت وجود دارد را در سایت یا وبلاگتان قرار دهید و هر کاربری که با کلیک بر روی آن بنرها وارد سایت فایل ناب شده و ثبت نام کند ، زیرمجموعه شما خواهد بود.

 


9- ميخواستم بدونم با هر كامپيوتر چند بار ميشه ثبت نام كرد؟ اعضاي يك خانواده يا دوستانم رو مي تونم با كامپيوتر خودم عضو كنم؟
پاسخ: با یک کامپیوتر می توانید سایر اعضای خانواده خود را نیز ثبت نام کنید اما نباید از شماره حسابهای بانکی یکسان استفاده شود.

 


10- من دوستان زيادي دارم كه می خواهند در اين سايت عضو شوند ولی تعدادی از آنها شماره حساب ندارند ، آیا آنها می توانند از شماره حساب من استفاده كنند؟ و در موقع ثبت نام در سايت، شماره حساب من را ثبت کنند؟
پاسخ: خیر. در پنل هر کاربر باید شماره حساب و شماره کارت ثبت شده ، به نام همان کاربر باشد. در صورتی که شماره حساب به نام شخص دیگری باشد ، پس از درخواست واریز مبلغی به حساب ثبت شده واریز نمی شود.

 


11- کدهای تبلیغاتی اختصاصی من چیه و کجاست؟
پاسخ: پس از ورود به پنل کاربری می توانید کدهای تبلیغات خود را از قسمت "کد تبلیغاتی" برداشته و با روش های مختلف (که در بخش اخبار بیشتر توضیح داده می شود) آنها را برای مشاهده دیگران قرار دهید.

 


12- آیا در وبلاگ ها می توانم از لینکهای بازاریابی استفاده کنم؟
پاسخ: بله. شما می توانید کدهای بازاریابی اختصاصی خود را در وبلاگهایتان قرار دهید و به کسب درآمد بپردازید. این روش یکی از راحتترین روش های کسب درآمد می باشد و بعد از ثبت کدهای تبلیغاتی در وبلاگ یا سایتتان ، می توانید به کسب درآمد بپردازید.

 


13- متاسفانه ایمیل قبلی من بنا به دلایلی بسته شده و در دسترس من نیست. میخواستم خواهش کنم که ایمیل جدید رو جایگزین ایمیل قبلی من کنید.
پاسخ: با توجه به اینکه در سایت فایل ناب ، از ایمیل به عنوان نام کاربری استفاده می شود ؛ امکان تغییر ایمیل وجود نداشته باید مجددا ثبت نام کنید.

 

دانلود خریدهای قبلی