فایل ناب ( کسب درآمد از فروش فایل )

کسب درآمد از طریق بازارایابی و فروش فایل دانلودی

آموزش ثبت محصول در فایل ناب

آموزش ثبت محصول در فایل ناب

در این مطلب قصد داریم برای آن دسته از فروشندگانی که آشنایی کامل با فایل ناب ندارند ، آموزش ثبت محصول در فایل ناب را ارائه کنیم ، البته این فرایند به خودی خود بسیار آسان بوده و توضیحات مربوط به هر کادر ، در همان بخش نوشته شده است. پس از این مقدمه با آموزش تصویری و گام به گام ثبت محصول در فایل ناب همراه ما باشید.

(برای مشاهده تصاویر در ابعاد واقعی ، روی آنها کلیک کنید)

 

1- از منوی "محصولات" روی گزینه "اضافه کردن محصول" کلیک کنید

آموزش ثبت محصول در فایل ناب

 

2- در صفحه ثبت محصول مشخصات خواسته شده را در کادر مربوط به آن وارد نمایید. پس از مشاهده تصویر ، توضیحات هر بخش ارائه شده است.

آموزش ثبت محصول در فایل ناب

 

- نام کالا: عنوان محصول (یک نام مرتبط با محصول خود را بنویسید)

- عنوان لاتین: عنوان محصول به انگلیسی (می توانید نام محصول را با حروف انگلیسی بنویسید / فینگلیش)

- دسته بندی: موضوع مرتبط با محصول خود را انتخاب کنید (در صورتی که موضوع مورد نظر شما در لیست وجود ندارد یک موضوع مشابه را انتخاب کنید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین موضوع مورد نظر خود را به مدیریت اعلام کنید)

- تعداد دانلود مجاز: فایل ناب برای امنیت فایل های شما سیستمی در نظر گرفته که پس از رسیدن تعداد دانلود محصول شما به حد مجاز ، دیگر امکان دانلود آن محصول توسط خریدار وجود ندارد و خریدار برای دانلود بعدی باید مجددا هزینه آن محصول را پرداخت کند.

- قیمت: قیمت محصول خود را با واحد تومان وارد کنید.

- فرمت فایل: در این قسمت فرمت های پرکاربردتر نوشته شده و در صورتی که فرمت محصول شما در بین آنها نیست می توانید فرمت rar یا zip را انتخاب کنید. در صورت انتخاب فرمت rar یا zip در این کادر ، حتما فرمت نهایی فایل را در بخش توضیحات کامل بنویسید ؛ در غیر این صورت فایل شما تایید نخواهد شد.

- صفحه: در صورتی که فایل شما صفحه بندی شده است ، تعداد صفحات آن را در این کادر وارد کنید و در صورتی که فایل شما غیرقابل صفحه بندی است (بعنوان مثال فایل شما نقشه یک ساختمان است) عدد 1 را در این کادر وارد کنید.

- تصویر کالا: تعداد 12 تصویر بصورت پیش فرض برای محصولات قرار داده شده است که با زدن تیک یکی از آنها ، آن تصویر برای محصول شما انتخاب خواهد شد اما پیشنهاد می کنیم برای محصول خود حتما یک تصویر کاملا مرتبط آپلود کنید (برای این کار تیک مربوط به "تصویر کالا" را بزنید. فایل های bmp , gif , jpg , png , jpeg برای آپلود مجاز هستند و حجم تصویر شما نباید از 70 کیلوبایت بیشتر باشد.

- فایل: از این قسمت می توانید فایل (محصول) خود را آپلود کنید. قبل از آپلود فایل حتما آنرا با نرم افزار win rar فشرده کنید چون فقط فایل هایی با فرمت rar , zip برای آپلود مجاز هستند. توجه داشته باشید که شما می توانید فایل هایی تا حجم 50 مگابایت را آپلود کنید.

- کلمات کلیدی: کلمات و عباراتی که با محصول شما ارتباط بیشتری داشته و احتمال جستجوی آن بالاست (در مورد کلمات کلیدی و نحوه انتخاب آن در مطالب بعدی آموزش هایی را برای فروشندگان عزیز فایل ناب ارائه خواهیم کرد). هر کلمه یا عبارت کلیدی را در یک خط بنویسید.

- توضیحات: در این بخش یک توضیح کوتاه در مورد محصول و محتوای آن بنویسید (یک خط توضیح کافیست)

- توضیحات کامل: در این بخش توضیحات کامل را در مورد محصول (فایل) بنویسید. حداقل 5 خط توضیح در مورد محصول خود بنویسید تا خریدار قبل از خرید بداند که بعد از خرید و پرداخت هزینه چه چیزی را به دست خواهد آورد. در صورتی که توضیحات ناقص باشند احتمال تایید محصول شما کاهش پیدا می کند (توجه داشته باشید که توضیحات کامل و صادقانه درصد خرید محصول را بالا برده و باعث افزایش درآمد شما خواهد شد (در مورد توضحیات محصول در مطالب بعدی آموزش هایی را برای فروشندگان عزیز فایل ناب ارائه خواهیم کرد).

 

نمونه: برای مشاهده نمونه محصول ثبت شده و کامل اینجا کلیک کنید.

 

فایل ناب

دانلود خریدهای قبلی