فایل ناب ( کسب درآمد از فروش فایل )

کسب درآمد از طریق بازارایابی و فروش فایل دانلودی

پایان هفتمین دوره از مسابقات فایل ناب (یلدا تا بهار) و اعطای جوایز به نفرات برتر

با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز فایل ناب

هفتمین دوره از مسابقات فروش و بازاریابی فایل ناب به اتمام رسید و جوایز نفرات برتر در تاریخ 6 فروردین 96 به حساب این دوستان واریز شد.

مبلغ جوایز نقدی این دوره 700,000 تومان بود که به این مبلغ به حساب هایی که توسط نفرات برتر اعلام شده بود واریز شد و از همینجا به تمام کاربران عزیز تبریک میگیم که یک مسابقه پرهیجان رو برگذار کردند و با رقابت خودشون هم درآمد خودشون رو افزایش دادند و هم اینکه نفرات برتر موفق شدند که جوایزی مجزا از درآمدشون رو کسب کنند.

 

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96:

هفت دوره از مسابقات فایل ناب را در کنار شما کاربران عزیز بودیم و تلاش کردیم که با جوایزی هرچند کوچک ، قدردان زحمات و تلاش های شما عزیزان باشیم. در بهار 96 هم با هشتمین دوره از مسابقات فایل ناب در کنار شما خواهیم بود و همه با هم تلاش خواهیم کرد که در مسیر موفقیت پیش قدم باشیم.

هدف ما از برگزاری این مسابقات افزایش انگیزه برای کاربران و افزایش کیفیت خدمات فایل ناب بوده و رسیدن به درآمد بیشتر توسط تمام مجموعه و کاربران هدف نهایی خواهد بود و تلاش ما این است که تمام کاربرانی که در این مسابقه شرکت می کنند و فعالیت مفیدی دارند از جوایز سایت بهره مند شوند.

تمامی کاربران (فروشنده و بازایاب) می توانند با ثبت محصول و یا فروش محصولات موجود ، امتیاز خود را بالا برده و علاوه بر اینکه درآمد خود را افزایش خواهند داد ، می توانند شانس برنده شدن خود را نیز افزایش داده و از جوایزی که برای نفرات برتر در نظر گرفته شده استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برنده در بخش جوایز ویژه نیست و هر نفر می تواند هم در بخش آپلود محصول و هم در بخش بازاریابی محصولات با رساندن امتیاز خود به حدنصاب مشخص شده ، جوایز ویژه بازاریابی و فروشندگی فایل ناب را دریفات نماید. 


جوایز ویژه بازاریاب های برتر:

بیش از 300 بازاریابی: 100,000 تومان
بیش از 600 بازاریابی: 250,000 تومان
بیش از 900 بازاریابی: 450,000 تومان


جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:

آپلود بیش از 500 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیش از 1000 فایل: 110,000 تومان
آپلود بیش از 2000 فایل: 250,000 تومان

 

اگه مایل هستید که در مورد جزییات این مسابقه بیشتر بدونید روی متن زیر کلیک کنید:

جشنواره یلدا تا بهار با فایل ناب


توجه داشته باشید که با فعالیت بیشتر علاوه بر اینکه امتیازات خودتون رو در مسابقه افزایش خواهید داد ، درآمد حاصل از فروش و بازاریابی خودتون رو هم چند برابر می کنید.

پیشنهاد می کنیم که سایر اطلاعیه های سایت رو هم مشاهده کنید و ضمنا آموزش های جدید کسب درآمد از اینترنت رو در این بخش میتونید مشاهده کنید: کسب درآمد

 

برای ثبت نام در فایل ناب کلیک کنید.

برای دانلود آموزش فعالیت در فایل ناب اینجا کلیک کنید.

 

با آرزوی موفقیت و درآمد بالا برای تمام کاربران عزیز

دانلود خریدهای قبلی