فایل ناب ( کسب درآمد از فروش فایل )

کسب درآمد از طریق بازارایابی و فروش فایل دانلودی

کاربر جذب کنید و جایزه بگیرید

کاربر جذب کنید و جایزه بگیرید


با سلام خدمت کاربران عزیز فایل ناب

طرحی رو برای افزایش موفقیت مجموعه فایل ناب در نظر گرفتیم که با اجرایی شدن شما می تونید هم برای فعالیت های خودتون جایزه ناقابلی رو دریافت کنید و هم اینکه درآمد دائمی خودتون رو افزایش بدید.
ما برای هر کاربری که با لینک اختصاصی شما توی فایل ناب ثبت نام کنه و فعالیت خودش رو شروع کنه مبلغی رو به شما هدیه خواهیم داد. برای هر عضویت با لینک اختصاصی شما 200 تومان به شما هدیه میدیم ، اما در صورتی که این کاربر حساب کاربری خودش رو فعال کنه 2000 تومان هدیه به شما خواهیم داد و به ازای هر محصولی که آپلود کنه هم 100 تومان به شما هدیه خواهیم داد:

عضویت اولیه هر کاربر و تکمیل مشخصات = 200 تومان هدیه

فعال سازی حساب هر کاربر و ثبت اولین محصول = 2000 تومان هدیه

آپلود هر محصول = 100 تومان

زمان: از 3 مرداد 95 تا 31 شهریور 95 (به مدت 60 روز)


بعنوان مثال در صورتی که شما فقط 50 کاربر رو به سایت اضافه کنید و هر کدوم از این کاربرها فقط 20 محصول آپلود کنند ، 100,000 تومان برای عضویت این کاربرها و 100,000 تومان هم برای محصولاتی که ثبت کردند از ما هدیه خواهید گرفت ضمن اینکه این 1000 فایلی که کاربران زیرمجموعه شما ثبت کردند هم بطور دائمی برای شما درآمد خواهد داشت و به ازای هر بار فروش رفتن یکی از این 500 فایل مبلغ 100 تومان هم از فایل ناب دریافت خواهید کرد (این مبلغ از درآمد زیرمجموعه شما کسر نخواهد شد و از طرف مدیریت به شما هدیه داده خواهد شد).
این نکته رو هم در نظر داشته باشید که ممکنه یک کاربر فعال جذب کنید که به تنهایی بیش از 1000 محصول آپلود کنه.

نکته: کاربرانی که پس از ثبت نام مشخصات پروفایل و اطلاعات بانکی خودشون رو تکمیل نکرده باشند در این طرح شمارش نخواهند شد.

از 3 مرداد تا پایان تابستان 95 فرصت دارید که با تبلیغات خودتون فایل ناب رو به دوستان و بازدیدکنندگان وبلاگهای خودتون معرفی کنید و اونها رو تشویق کنید تا در فایل ناب ثبت نام کنند و فعالیتشون رو شروع کنند و شما هم از جوایز این طرح برخوردار بشید (کاربرانی که قبل و بعد از این تاریخ ثبت نام کردند در این طرح شمارش نخواهند شد).


برای اینکه کاربران بیشتری رو جذب کنید از ترکیب متن و تصویر جذاب توی وبلاگهای خودتون استفاده کنید و لینک عضویت اختصاصی خودتون رو هم در ابتدا و انتهای این متن قرار بدید. ضمنا می تونید مطلبی که نوشتید رو توی شبکه های اجتماعی (تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک و ...) به اشتراک بزارید تا بازدید بیشتری داشته باشه. در صورتی که مایل باشید می تونیم در این مورد به شما مشاوره بدیم ، برای این منظور بعد از ثبت مطلب تبلیغاتی خودتون لینکش رو از طریق تیکت برای ما ارسال کنید تا بررسی کنیم و نکاتی که برای تاثیرگذاری بیشتر لازم داره رو به شما اعلام کنیم.

 


برای مشاهده جزییات مسابقه تابستانی فایل ناب اینجا کلیک کنید.

 

کانال تلگرام فایل ناب: https://telegram.me/FileNab

قوانین و مقررات فایل ناب

دانلود خریدهای قبلی